25 شهریور 1397 - 12:51

ویزای توریستی انگلیس

ویزای توریستی انگلستان

 

 

 

 

 ویزای توریستی انگلستان مختص افرادی میباشد که قصد بازدید از کشور انگلستان در مدت زمان مشخصی را دارند. کشور انگلستان دارای جاذبه های توریستی بسیاری است و هر ساله هموطنان زیادی قصد بازدید از این کشور را دارند. برای سفر به کشور انگلستان نیز همانند سایر کشورها میبایستی از سفارت مربوطه درخواست ویزا صورت گیرد. قبل از هر گونه اقدامی متقاضیان میبایست با نحوه ارائه درخواست ویزای توریستی انگلستان آشنا باشند و مدارک مورد نیاز سفارت انگلستان را فراهم کنند. شخصی که می خواهد ویزای توریستی انگلستان را برای اولین بار درخواست دهد بهتر است که در ابتدا ویزای شش ماهه را درخواست دهد. این نوع ویزای انگلستان همانند سایر ویزاها چند بار ورود میباشد بدین گونه که شما میتوانید در طی مدتی که ویزای شما معتبر است چندین بار به کشور انگلستان ورود و خروج داشته باشید. لازم به ذکر است که کلیه متقاضیان اخذ ویزای انگلستان میبایست جهت مصاحبه و انگشت نگاری به سفارت بریتانیا در تهران یا کنسولگری های این کشور در امارات و ترکیه مراجعه نمایند.

پردیس ویزا با داشتن مشاورین مجرب به متقاضیان اخذ این ویزا پیشنهاد مینماید قبل از هرگونه اقدامی شرایط خود را با مشاورین ما ذر میان بگذارید تا بهترین راه حل جهت اخذ این ویزا در اختیارتان قرار گیرد.

در حال حاضر ویزای توریستی انگلستان با نام Standard Visitor Visa شناخته میشود که شما به برای یکی از مقاصد ذیل میتوانید برای اخذ این ویزا اقدام نمایید:
• گردش و تفریح و یا دیدار اعضای خانواده و دوستان رادارید
• انجام فعالیت های تجاری و شرکت در مسابقات ورزشی را دارید
• و یا حتی موارد دیگری همچون انجام عمل و درمان پزشکی دارید

اگر شما قصد سفر به انگلستان برای انجام اموری از این قبیل این را دارید می توانید ویزای توریستی انگلستان را درخواست دهید.این امور عبارتند از:
• شرکت در کنفرانس،جلسه و یا دوره های آموزشی
• شرکت در فعالیت های ورزشی
• اگر شما هنرمند یا نوازنده هستید و برای اجرای کارهای خود قصد سفر به انگلستان را دارید
• انجام امور تحقیقای و علمی
• اگر شما پزشک و یا دندانپزشک هستید و قصد گذراندن دوره کارورزی دارید

 

 زمان درخواست ویزای توریستی انگلستان
اگر قصد سفر به کشور انگلیس را دارید شما می توانید 3 ماه قبل از تاریخ پرواز خود درخواست ویزا دهید. مدت پروسه بررسی مدارک و صدور ویزا به طور کلی 3 هفته کاری می باشد.

 

 جهت اطلاع بیشتر از نحوه اقدام، تعیین وقت سفارت انگلستان و پیک آپ ویزا با ما تماس حاصل نمایید.